1966 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız plastik ayakkabı ve terlik  üretiminden sonra, 25 yıl önce taban üretimine geçerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte.

"KALİTE, GÜVEN VE YENİLİKÇİ" bakışı kendimize misyon edinerek Türkiye'nin sayılı taban üreticileri platformunda yerimizi aldık.

25 yıl önce Neolit taban üretimiyle başlayıp Pvc, Termo, Light Termo, Tpu, Poliüretan, Kauçuk ve Eva taban üretimi ile yolumuza devam etmekteyiz. Geniş ürün yelpazesiyle üretimine devam eden firmamız; Türkiye'de ve Dünya'da en iyi marka olma yolunda bu sektördeki yeniliklerin takipçisidir ve bu ürünleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyar.Hedefimiz her zaman daha ileri, daha kaliteli ve daha yeni.

"BİZ BU İŞİ BAŞARIRIZ" dedik ve en iyisini yaptık. Sağlam adımlarla devam ediyoruz.

Ege Taban işbirliği yaptığı ayakkabı firmaları ile birlikte, yeni nesil teknolojileri kullanarak ulusal ve uluslararası arenada tüketicilerin beklentisinin de ötesinde bir çözüm sunmak amacıyla farklı dizaynlarda taban üretmektedir. Ege Taban, bu çalışma kapsamı içerisinde Ayakkabı Üreticisinin hep yanında ve en büyük destekçisi olmuştur. Ege Taban, sürekli yenilik ve üstün Ar-ge anlayaşına sahip olarak bölgeye, Türkiye'mize ve tüm dünya ülkelerine yeni ufuk kazandırmayı kendisine prensip edinmiştir.
Ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklılıkları algılayan ve saygı duyan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen, eleştirel aklı benimsemiş, analitik düşünebilen, entelektüel kimlik taşıyan Ege taban, kendisi gibi donanımlı ve çok yönlü firmalar ile işbirliği yaparak, alanındaki gelişmelerde her zaman öncü rolü üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca Ege Taban, kendisine dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu yenilikçi bir süreci takip ederek Dünya’da kalitesiyle, çizgisiyle ve farklılığı ile bilinen bir değer oluşturmaktadır.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Sürekli yenilik anlayışımız AR-GE anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. "EGE TABAN" olarak şıklığı, kaliteyi ve müşteri taleplerini modaya uyarlayarak, tecrübeli ekibimizle kendi fikir ve görüşlerimizi de katarak her sezon çok daha farklı marjinal modelleri sizlerle paylaşmaktayız. Geniş arge ağımızla ve yarım asırlık tecrübemiz ile daima en iyiyi hedefliyoruz.